1st Semester Honor Roll

Senior High Honor Roll

Logan Barnard, Morgan Behnke, Brittany Bohling, Ethan Boley, Katlin Bollenbach, Jordan Brix, Kristen Canopy, Olivia Carr, Alexandra Cigelnik, Noah Ciocca, Alexis Cole, Natalie Collison, Adam Darlington, Kyle Davis, Clara DeWeese, Stephanie Erdmier, Casey Hoffmire, Sarah Irwin, Kaitlyn Johnson, Kyra Killion, Melissa Konieczny, Sara Lagacy, Samuel Lange, Lily Laughlin, Michael Lowrance, Jason Martin, Camron Meritt, Chloe Mishler-Trerice, Tristan Parker, Andrew Phillips, Katelyn Pilcher, Macy Postlewait, Kayci Riddle, Kelly Schaffnit, Evan Schick, Luke Sommer, Gabriel Soza, Zoe Troxell, Miriam Walters, Keaton Weber, Alexander Weber, Marlaina Weeks, Dane West, Evan Williams, Maggie Wuthrich

Junior High Honor Roll

Klaire Aberle, Rhys Cooper, Paighton Derrick, Lauren Doerr, Logan Donley, Benjamin Geiger, Nicholas Gryl, Claire Hawks, Rachel Henderson, Katherine Honegger, Franklin Johnson, James Julich, Anna Klopfenstein, Anamaria Mueller, Varshal Patel, Emme Patton, Blake Plotner, Kyle Richardson, Alison Stidman, Thomas Vastine, Sarah Vickerman

Sophomore High Honor Roll

Anna Berg, Braden Damotte, Benjamin Darcy, Eva DeWeese, Emma Fonseca, Benjamin Himmel, Katherine Krupa, Abigail Luft, Aubrey Mattson, Claire Mulconrey, Lena Oswald, Max Petrov, Savannah Saxsma, Emma Skinner, Jackson Weber, Miles Wuthrich

Freshman High Honor Roll

Madeline Behnke, Aiden Belsly, Savanna Carey, Catherine Collison, Katie Davis, Luke Dennison, Makenna Gill, Kyle Gilles, Lydia Grieder, Gabriella Heer, Cadence Hornsby, Aaron Langenbach, Avery McKune, Ian McLauchlan, Abigail Nieukirk, Anne Petersen, Lydia Rogers, Chase Sauder, Rebecca Saxsma, Laura Schick, Macy Schmidtgall, Leah Sturhahn, Nolan Turner, Ella VanZant, Julianna Weeks, Kendall Weigle, Noah White, Kurt Zwetz

Senior Regular Honor Roll

Brianna Aguilar, Thomas Baird, Carter Barnes, Makenna Baughman, Elodie Baumgartner, Madeline Becker, Brynn Beenders, Sydney Benton, Sara Bettis, Brianna Bohling, Brian Brown, Lillian Campbell, Madison Cassidy, Amelia Chatwell, Abraham Collins, Jackson Curry, Benjamin Damotte, Kristin Day, Peyton Dearing, Noah DeGreef, Lindsey Dullard, Seth Eckhart, Isabella Fischer, Honor Fox, Rebekah Garber, Hilda Garcia, Zoe Gass, Wesley Gibson, Ethan Gray, Kelan Grimm, Zachry Grimm, Shane Hajny, Emanuel Harina, Allison Harrmann, Robert Hines, John Hobson, Logan Holman, Max Hopkins, Kortlan Hopping-Heth, Karter Hostetler, Emily Howard, Madison Ingold, Haley Johnson, Courtney Jones, Mason Kensinger, Connor Klopfenstein, Olivia Knight, Andrew Kruzick, Dalton Kuhn, Michael Kumar, Dylan LaSota, Shelby Lee, Amanda Lichtenstein, Lexi Loudermilk, Andrew Lynch, Madison Makuta, Kayli Markham, Kiruna Mattson, Ashla McCammon, Kallie McMillan, Zachary Mihelic, Lauren Miller, Michael Newton, Phoebe Olden, Grace Osborne, Andrew Osing, Chloe Patterson, Jessica Patterson, Olivia Patton, Emily Peters, Jacqueline Pfeifer, Connor Polk, Adam Pollard, Jessica Pray, Makayla Rankins, Nicholas Reeser, Clayton Reitz, Olivia Remmert, Kelsey Robertson, Collin Roche, Alexander Rochford, Paige Rugaard, Catherine Sadler, Tori Sauder, Rachel Saunders, Jake Scarfe, Andrew Schaub, Sara Schmidgall, Benaiah Schoenbein, Kaylie Schrock, Austin Seaton, Elliana Short, Nathan Sidell, Ellie Sinclair, Abigail Steider, Cole Stevens, Michael Thorson, Jared Tipps, Aaron Tresenriter, Drew Tutor, Luke Urban, Connor Vicary, Jared Walters, Kevin Wang, Clara Watts, Hunter Weer, Benjamin Winkler, Lauren Wong, Alexis Woods, Joseph Yoder

Junior Regular Honor Roll

Aryan Aghaei, Marco Aguilar, Alexa Anders, Aidan Anderson, Samuel Austin, Mustafa Bakirdan, Kathryn Barlow, Quincy Beaty, Scott Berry, Sophia Bill, Mark Bischoff, Emily Boecker, Curtis Boyer, Kyle Braker, Ella Brubaker, Cecilia Carey, Alexander Chaikin, Tess Cooper, Cailyn Cowley, Sophie Dennison, Devan Dippold, Austin Dluski, Madison Downes, Benjamin Draeger, Sasha England, Will Fick, Rylee Fischer, Blake Gibson, Ezekiel Glatz, Peter Grant, Abigail Hagan, Justin Hart, Faith Hostetler, Thomas Hummel, Sophia Kaufmann, Jonathan Kunz, Tyler Le, Victoria Lee, Conner Leman, Victoria Leman, Kayla Little, Julio Lopez, Connor Loudermilk, Ryker Martin, Mikenzie Mathis, Jeffrey McCabe, Madeleine McGraw, Brynna McLaughlin, Ashton Millard, Hunter Miller, Breanna Moore, Brady Moser, Matthew Neilson, Emerson Newman, Ethan Paluska-Durrette, Vidhi Patel, Aja Phan, Hailey Polk, Aryanna Pulcher, Claire Reiman, Quinn Rinkenberger, Tyler Rolinitis, Jaden Rumbold, Ireland Russell, Kenzie Russell, Sigrid Ruxlow, Ava Scarfe, Tyler Scheck, Christian Schlehuber, Chloe Schonert, Ainslee Skold, Benjamin Smith, Peyton Snell, Maggie Sullivan, Jesse Suttles, Jacob Turner, Ethan Upton, Landon Vernon, Collin Weigle, Morgan Wiegardt, Zachary Williams, Claire Wilson, Rylee Wittmer, Isabelle Zears

Sophomore Regular Honor Roll

Keegan Anderson, Maguire Anderson, Mikaela Anderson, Elizabeth Backhaus, Wyatt Bailey, Olivia Bair, Samantha Barnhill, Kaitlyn Baumann, Shameer Boone, Hannah Brummel, Kent Buffington, Nicholas Cain, Rowan Carter, Paige Chapin, Elijah Chatwell, Max Ciocca, Addison Clementz, Dylan Colles, Cameron Collins, Jillian Cordoba, Jon Davila, Carter Dennison, Beau Durbin, Zane Ely, Jack Fisher, Britt Gardner, Lucy Gardner, Joel Getz, Joshua Gibbs, Dayanna Good, Jenna Gravitt, Paige Griffin, Jordan Grose, Noah Hajny, Abbegale Hall, Tyson Hart, Jack Hatfield, Ellee Hayes, Katelyn Hicks, Ryle Holcombe, Anthony Hordesky, Sarah Janes, Ava Johnson, Samuel Johnson, Abigail Jones, Jeffrey Kaufman, Aleithia Keltner, Adeline Kennell, Avery Kern, Ilyse Knepp, Wyatt Knepp, Thomas Krueger, Luke Kunz, Marina Lau, Austin Lee, Maria Lopko, Emilie Loyd, Katelyn Mason, Connor McMullen, Anna Miller, Carson Miller, Zeth Miller, Annaleise Mishler-Trerice, Grace Neeley, Tyler Newman, Benjamin Orndorff, Ruchi Patel, Gabriella Pinter, Olivia Pippin, Caroline Potts, Jessie Powley, Jacob Racich, Alexandra Reichert, Shelby Riddle, Nia Robison, Jillian Rochford, London Rogers, Jenna Samp, Cole Schaefer, Tess Schelkopf, Abbegayle Schmidtgall, Andrew Sheehan, Maxwell Shoemaker, Cameron Shook, Adeline Smith, Bradley Smith, Hayden Snyder, Jacob Stock, Bailey Strode, Hudson Strube, Tristan Sturhahn, Avery Swearingen, Jared Taylor, Brooke Tiller, Matthew Tresenriter, Sasha Troxell, Daniel Wefer, Sarah Wefer, Cade Whisler, Emma Whitaker, Jaicie Williams, Andrew Winkler, Kiara Wolland, Katherine Young

Freshman Regular Honor Roll

Norah Anders, Annalise Bade, Bryn Bailey, Audrie Ballard, Drew Bankert, Taylor Barnard, Brock Bauer, Ayden Bencher, Henry Benton, Benjamin Bradford, Hannah Brown, Olivia Brown, Maisy Collins, Isabella Collison, Sophia Cook, Terry Cowley, Jack Crawford, Colson Crouch, Mallory Davis, Justin DeFrees, Haley Detloff, Sierra Donley, Connor Drake, Madelyn Farwell, Payton Ferrill, Cali Fitzgerald, Andrew Foster, Wyatt Franklin, Cole Geiger, Malina George, Ethan Gibson, Brett Granger, Chase Grethey, Emily Haahn, Adysen Hagenbuch, Kyler Hartter, Lindsey Hauter, Elyse Heinold, Addison Hendrick, Addalyn Herron, Connor Hillyard, Jackson Hillyard, Conner Hines, Mycah Hoffman, Andrew Hummel, Grace Hunsley, Ethan Hurst, Kelsey Hurst, Alistair Jack, Iris Kaufman, Misikir Kaufman, Seth Klopfenstein, Emily Koranda, Casey Kraft, Genevieve Laufenberg, William Leman, Jacob Little, Jon Little, Lucas Macias, Josie Martin, Steel Martin, McKenna Maxwell, Caleb McCartney, Brayden McMillan, Ellise McNally, Allison Milby, Isabella Mishler-Trerice, Kailie Mueller, John Mullen, Emma Neavor, Anika Neeley, Austen ODonnell, Campbell Patton, Katie Phillips, Abigail Pollard, Kai Powers, Nathan Preston, Ryleigh Pulcher, Hannah Retherford, Emily Richardson, Hailee Richmond, Kade Rinkenberger, Ava Robinson, Stephanie Rosenthal, Alexis Salter, Savannah Sauder, Clair Schlehuber, Nora Schmidgall, Alexandra Schrama, Allison Scott, Sydney Seibert, Daniel Serrurier, Olivia Sharp, Blake Shoemaker, Samuel Short, Delanie Springer, Kylie Stalter, Maddison Stalter, Naomi Steffen, Michael Stock, Maxwell Sullivan, Tess Swearingen, Jennifer Tapp, Brody Thach, Alexander Tichenor, Bethany Wagner, Seth Walters, Abigail Weber, Carl Whitaker, Molly Williamson, Benjamin Wittmer, Micah Wong, Ryan Zehr, Madeline Zoss, Samuel Zurski