Term 3 Straight A's

8th Grade Straight A's

Camden A. Augustine

Kaitlyn J. Bach

Lauren E. Beuster

Aaron W. Birky

Reed N. Bloch

John D. Blundy

Charlie S. Borlin

Gabrielle L. Bright

Ella C. Bugos

Ava L. Bulfer

Brock M. Burhoe

Natalie D. Casey

Collin E. Chen

Samantha M. DeWitte

Addison I. Faga

Jacob R. Faulkner

Braelyn A. Feehan

Jenna C. Flessner

Ryan A. Ford

Isabella E. Garrison

Gracie E. Glaub

Zachary D. Grimm

Kaleigh E. Gross

Ryan L. Hammelman

Alyx I. Heinrich

Annabelle R. Hiel

Layla R. Ingle

Zachary D. Irish

Elijah J. Johnson

Leyton A. Johnson

Ethan P. Kopinski

Sydney N. Kurima

Kelsey C. Lauderback

Jackson L. Lenover

Thomas M. Liening

Mallory M. Lundquist

Andrew J. Marino

Pierce A. Martin

Sophia J. Mescher

Caden N. Mylott

Leah E. Oliphant

Julian S. Ortiz

Jillian R. Overholt

Baylee A. Parrott

Carter R. Quin

Miller M. Rampenthal

Grace A. Reed

Madalyn M. Roth

Elin P. Rottier

Audrey L. Schweigert

Robert C. Spurgeon

Sienna F. Ufheil

Jake B. VanQuakebeke

Erica D. Wiese

Lauren M. Wolfmeyer

Gretchen R. Wulf

Ellie R. Yakle

7th Grade Straight A's

Victoria G. Aberle

Brandon T. Adams

Jasmine Y. Adekoya

Tara N. Alois

Nevae A. Araujo

Chloe M. Biscontine

Sadie K. Boston

Spencer W. Bradburn

Bailey L. Butler

Isabella G. Carter

Ava L. Chang

Morgan M. Clarke

Drew J. Coleman

Addison A. Curry

Isabella G. Cusmano

Isaac W. DeSutter

Razvan G. Dumitru

Izabelle R. Endress

Peyton L. Everett

Sydney C. Goebel

Ethan W. Goettler

Cade A. Hahn

Grady C. Hahn

Audry T. Hart

Varyk R. Holmes

Sloane A. Hudgens

Diya K. Iyer

Grant N. Jaegle

Madeleine C. James

Leah G. Johnson

Adam L. Keller

Kerrigan R. Latham

Avery B. Letcher

Donovan M. Letcher

Jackson N. MacGregor

Samantha C. Madden

Maya P. Mahaffey

Elijah P. Mann

Anthony I. Maubach

Avery M. McClaren

Olivia M. Miklik

Marley A. Mitchell

Ella J. Oliver

Nathan R. Pak

Isaac D. Perez

Morgan K. Redeker

Ainsley M. Redlingshafer

Isaac H. Reetz

Kaden A. Rickey

Olive M. Schilling

Gavin D. Schreurs

Landon J. Scott

Carson M. Tanner

Emily K. Tharp

Ella L. Thurman

Avery L. Tibbs

Trevor M. Tidwell

Ainsley J. Yehl

Samuel J. Zekany

Layla M. Ziegler

Elizabeth A. Zuehls

6th Grade Straight A's

Elliana E. Aberle

Quinn P. Andrews

Chelsea A. Arrick

Payton L. Bohannan

Abigail M. Born

Derek C. Braunstein

Sofia E. Carrillo

Emery R. Cherry

Isabelle G. Clemmons

Evelyn P. Cornwell

Kaydee P. Couri

Alexandra M. Dumitru

Adelyn G. Ennis

Emma C. Fritz

Ava M. Gensler

Kysen C. Gibbons

Lillian M. Goodin

William R. Hoffman

Mia C. Johnson

Wade E. Leman

Truman E. Lenover

Kaitlyn L. Lucas

Leon P. Mach

Charlotte B. Maston

Elise J. McClintock

Molly M. McManus

Emma G. Miklik

Owen P. Moehle

Jovie G. Moss

Francie I. Mourisse

Keshav B. Nair

Clara I. Osborn

Ashlynn D. Phelps

Mason A. Phillips

Bryan D. Potts

Avery K. Rice

Haven A. Russell

Taylor J. Safranski

Journey M. Schultz

Piper E. Schultz

Grayson P. Sipes

Owen M. Smick

John R. Stromberger

Julia E. Tryner

Abigail H. Ufheil

Isabella M. Vaughn

Camden A. Vescogni

Julianna E. Williams

Evan J. Wulf

5th Grade Straight A's

Judah M. Beale

Nathan S. Biscontine

Carson R. Bland

Tucker M. Blundy

Leah I. Burke

Madelyn E. Clague

Averie J. Clark

Tate J. Endress

Abigail L. Fink

Iris A. Funk

Emerson E. Gerth

Emory E. Hiel

Annabelle M. Hofmann

Brandon D. Hood

Stella M. Kimble

Holly R. Lewer

Emma R. Lowry

Jingyan *. Lu

Mia P. Lykins

Addyson E. MacGregor

Milo P. Madden

Ian E. McClure

Mia A. McGreevy

Bennett M. Meinhold

Haley M. Nuttall

Hannah C. Oliphant

Meredith J. Overholt

Jaden J. Petri

Eva Y. Rao

Jaxson G. Rodriguez

Emily J. Rosenberger

Emma G. Stimac

Landon J. Taylor

Ellie G. Thompson

Tye J. Uftring

Julia K. Wallstedt

Rachel A. Wolfmeyer

Lucas M. Zekany

Emma G. Ziegler

Delilah E. Zielinski

Lincoln E. Zuehls

Term 3 High Honor Roll

8th Grade High Honor Roll

Colin N. Arrick

Braden R. Bell-Bohannan

Andrew F. Bennett

Jerred R. Boswell

Dylan M. Brabson

Grace M. Braman

Landon J. Colton

Trevor A. Cox

Alexis *. Duran

Sophie R. Faga

Molly M. Fleshman

Madelyn L. Fowler

Audin J. Gillespie

Aliyah M. Gleason

Samuel J. Grugan

Alaina J. Gutierrez

Makenna J. Hoogerwerf

Mason R. Huffman

Tyler C. Humphrey

Audrey K. Maston

Owen W. McClure

Loren C. Miklik

Trinity S. Miller

Quaid A. Moss

Tyson R. Moss

Liam O. Nussbaum

Claire E. Palanos

Kaitlyn E. Pickell

Nathan C. Powers

Carter M. Prina

Elaine Y. Rao

Hunter A. Reed

Broderick J. Schultz

Zane T. Skulte

Brody W. Stafford

Gracie R. VanQuakebeke

Mylee E. Vogler

Logan A. Walliker

Maya L. Wright

7th Grade High Honor Roll

Lyla B. Allen

Mason L. Alt

William M. Backes

Kamille J. Barth

Claire A. Benedict

Britt A. Bentley

Hailey E. Bowen

Sophia L. Bowman

Adreana L. Clark

Eliza R. Degenhart

Ruby E. Fehr

Rylie J. Freeman

Alison R. Gruber

Carly A. Hart

Gabriel R. Hobart

Emmalee K. Huelsmann

Wyatt L. Leman

Kierston T. Lord

Logan W. Makiney

Kylie D. Martinez

Alyssa D. McKinney

Nolan J. Mescher

Lia K. Meuser

Devin N. Miller

Hannah G. Miller

Parker O. Philips

Sophia E. Ramirez

Ava C. Schmidgall

Isabella M. Selden

Adalyn M. Sollenberger

Avery G. Strubhar

Andrew J. Tharp

Sean P. Thornton

Brent M. Wallstedt

6th Grade High Honor Roll

Lucas D. Bach

Caleb M. Barrick

John E. Beshara

Lincoln J. Beuster

Madeline M. Bishop

Caroline V. Bloch

Tanner M. Bozdech

Ross C. Bright

Baylee E. Brownfield

Connor E. Cronkhite

Carter M. Dennis

Adam R. Dudley

Sutton J. Ege

Ryan S. Ellis

Hunter R. Englehardt

Sophia H. Frank

Mollie C. Franzen

Dane L. Geirnaeirt

Daniel E. Gorman

Emmy L. Hartter

Cooper S. Hobart

Will K. Jaegle

Jack D. Johnson

Gavin J. Jones

Vaughn R. Juergens

Leyton K. Manley

Kara P. Mannon

Finnley E. McGreevy

Kaden B. McTaggart

Sara M. Mollenhauer

Victoria G. Noreuil

Olivia G. Osborn

Elizabeth B. Pauli

Marley J. Polston

Elizabeth K. Prose

Peyton R. Renshaw

Jace C. Robbins

Ava A. Roth

Jeeter L. Schweigert

Finian A. Seguin

Ella M. Soens

Matthew A. Soltow

Payton M. Swanson

Gage B. Tiezzi

Lincoln J. Toering

Gracie G. Vreeland

Madison M. Wade

Adam Z. Wilson

5th Grade High Honor Roll

Noah M. Brown

Natalie A. Dickinson

Gabriel Q. Emmendorfer

Isabella A. Garcia

Allen T. Hagloch

Charlee M. Harding

Campbell J. Hudgens

Kason R. Ingham

Lidia E. Jenkins

Michael T. Jennings

Maggie R. Johnson

Kaden D. Lohse

Landon G. Mabe

Lillian K. Martin

Reid A. Martin

Leah N. Martinez

Noemi Medina

Madalynn G. Moore

Allyson M. Palanos

Ava F. Pettit

Anderson J. Reichert

Anna M. Rumler

Ava M. Salzenstein

Mason A. Schultz

Ada V. Shoemaker

Ava E. Stamper

Laramie C. Thornton

Jean K. Vega Medina

Alissandra R. Viele

Payton D. Williamson

Brooke A. Winchell

Term 3 Honor Roll

8th Grade Honor Roll

Charles J. Barton

Ridley V. Beasley

Tucker W. Boswell

Hailey J. Bucklin

Courtney E. Carbaugh

Connor J. Downing

Keegan J. Ege

William A. Fasig

Jacob T. Gauf

Grace M. Gilbert

Armaan Gill

Sophia M. Guerrero

Stephanie S. Hamad

Brodie M. Hangartner

Maxwell E. Meinhold

Solomon W. Mintah

Harmony J. Moreland

Evan B. Reed

Hayden A. Sheets

Lennon J. Shook

Brayden E. Skinner

Gavin T. Snopko

Josiah D. Sweeney

Colin J. Unes

Tyler D. Zarley

7th Grade Honor Roll

Caylie M. Ahten

Allison L. Bonsoe

Michael L. Bourgeois

Calin R. Braman

Cruise N. Brolley

Braden M. Brown

Kennedy J. Budde

Caden T. Chadwick

Colt M. Craghead

Evan T. Deasey

Eve E. DeSutter

Isaiah L. Downing

Cody R. Dudley

Taylor L. Duncan

Nathan J. Dupree

Mason J. Hall

Peyton A. Halliday

Christian R. Hansen

Robert S. Healey

Siya L. Iyer

Payton B. Koetters

Brooke E. Kovach

Kenny J. Lee

Logan D. Lehman

Kylee A. Logan

Ava R. Mikell

Jack W. Moehle

Francesca S. Pauly

Bryson L. Phelps-Burgess

Wyatt D. Rosson

Sylvia E. Saathoff

Madelyn G. Sandberg

Makenzie A. Schroeder

Brooklyn J. Schulte

Vanessa M. Scribner

Rowan N. Shoemaker

Elizabeth R. Wenger

Parker N. Westerfield

Maclain J. Whisker

6th Grade Honor Roll

Ava V. Allen

Sophie E. Allen

William A. Beck

Andrew S. Brownfield

Brady J. Bulfer

Bryant J. Duncan

Daniel O. Duran

Aiden T. Foster

Amelia K. Fowler

Michael A. Franks

Joshua M. Garnett

Jonah R. Getz

Madyson A. Green

Chance G. Gregory

Cooper J. Gurewitz

Ethan A. Hahn

Hannah J. Houston

Payton R. Judd

Jesse D. Kopinski

Drew M. Laible

Grant A. Maston

Brooklyn G. Maurice

Adam J. Mollenhauer

Eliza L. Moss

Paxton B. Moss

Tarek K. Nair

Elizabeth J. Osborn

Brynn M. Polston

Kiersten E. Reiser

Daniel J. Spurgeon

Avery I. Stafford

Dashiell J. Turk

Jose *. Vega Medina

Camden N. Westerfield

Lyla R. Wilkins

Lyvia L. Williams

Glenn Z. Wilson

Isabel M. Yehl

5th Grade Honor Roll

Jensen D. Bainter

Rielle F. Beasley

Alice B. Bentley

Kole A. Boyles

Dashiell G. Brent

Kaite E. Creek

Lyla R. Crow

Asher M. DeLos Santos

Carson P. Ernst

Camille A. Flexer

Austin D. Fossat

Payton J. Garner

Alliyah L. Getz

Oscar E. Guede

Crew M. Hangartner

Caleb B. Hansen

George S. Hatton

Tinley F. Hawley

Emily M. Healey

Leila M. Higgins

Evey A. Holmes

Camden A. Hoyle

Allison E. Hrovatin

Audrie E. Ingle

Aiden M. Keery

Emily M. Knight

Braylon W. Knighton

Ruby K. Lundquist

Ava M. Lynn

Tristen J. Mullen

Finn A. Nussbaum

Drake W. ONeill

Rayleigh M. Polizzi

Michael D. Reynolds

Cooper N. Rhoades

Zachary J. Roth

Roman H. Schaefer

Eileen M. Seguin

Hailey J. Shuckford

Landon E. Skinner

August F. Spurgeon

Levi D. Tallon

Micah G. Thatcher

Cole A. VanLaecken

Jacari J. White

Avery E. Williams